Güven Nakliyat - Vidanjör

Tehlikeli Atık Taşıma Araçları

Tehlikeli Atık Taşıma Araçları

Tehlikeli Atık Taşıma Araçları Nedir?

Tehlikeli Atık Taşıma 27 Ağustos 1995 tarih ve 22387 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ile atıkların taşınması için zorunlu oluşturulan bir nakliye türüdür. Firmamız; Sağlık Emniyet Çevre Güvenlik standartlarına uygun olarak atık nakliyelerini gerçekleştirmektedir. Araçlarımızın tamamı ulusal ve Uluslararası Standartlara uygun, emniyet ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Uluslararası kriterlere göre seçilen, sertifika, belge ve eğitimlere sahip personelimiz ile Tehlikeli atıklarınız taşınmata ve bertaraf edilmektedir.

Firrmamız tehlikeli atık bertaraf / bertarafı için tehlikeli atık taşımacılığı yapmaktadır. Taşımacılık hizmetini verdiğimiz tehlikeli atık kodlarını belgelerimizden inceleyebilirsiniz. Tehlikeli atıkların alımı ve fiyat teklifi için telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Tehlikeli atıkların alımlarını, tehlikeli atık taşıyan araçlarımız ile yapmaktayız. Her ilden atık taşıması yapılmaktadır. Tehlikeli atıkları bertaraf için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Tehlikeli atık belgeli firmalar, tehlikeli atık alan firmalar, tehlikeli atık belgesi olan firmalar arasında yer alan bize ulaşmanız yeterlidir.

0 532 463 09 61 telefonumuzdan tehlikeli atıkların taşıması, tehlikeli atıkların sınıflandırılması, tehlikeli atık yönetimi/yönetmeliği ve tehlikeli atık kodları için bilgi alabilirsiniz.

Sorunuzmu var ?

Bizimle iletişime geçin !